Готельний консалтинг

З консалтингу починається будь-який проект у сфері нерухомості, і готельний не є винятком. Незважаючи на скептичне ставлення замовників до самої послуги консалтингу, наш досвід доводить, що допомога професіоналів саме на цьому етапі дозволяє уникнути суттєвих помилок і, відповідно, матеріальних втрат у процесі безпосередньої реалізації проекту.

 

Основне завдання консалтингу – побачити сильні і слабкі сторони майбутнього проекту, вдало поєднати існуючі реалії (земельну ділянку, обсяг фінансування, побажання замовника), розробити оптимальне рішення стосовно формату й класу готелю, структурувати фінансову частину проекту.


Наша компанія надає повний комплекс консалтингових послуг:

 

- Extended Hotel Feasibility Study (Розширений аналіз доцільності розвитку готельного проекту) 
 

 

Цей етап є стартовим для розвитку будь-якого готельного проекту та присвячується ретельному опрацюванню базових питань, що визначають подальший алгоритм дій, зокрема, якого сегменту та формату буде готель, який об'єм номерного фонду та яка додаткова інфраструктура актуальні для даного об'єкту, хто і як буде керувати готелем та ін. Даний аналіз допоможе розібратися у головному – наскільки фінансово доцільно реалізовувати готельний проект у даному місті, на даній ділянці, у даному форматі та класі.

 

Наша компанія розробляє унікальний продукт не просто Hotel Feasibility Study, а Extended Hotel Feasibility Study, що, окрім стандартних розділів, включає концепцію та архітектурно-планувальні рішення (стадія ПП) майбутнього готелю, а також первинне бачення інженерної системи та BMS. Такий підхід дозволяє здійснити більш точні фінансово-економічні прорахунки, в основі яких знаходиться реальний, опрацьований у деталях, проект, а не середньостатистична модель абстрактного готелю певного класу. Це допомагає максимально скоротити кількість припущень та отримати в результаті більш реальний фінансовий показник. Окрім того, такий аналіз дає загальне уявлення про те, які технічні умови по проекту доведеться отримати Службі Замовника і наскільки вони реальні для тієї чи іншої ділянки.


- Консалтинговий супровід проектування


На сьогоднішній день компанія ABHG не виконує проектні роботи та не бере на себе функції генпроектувальника. Однак у компетенцію нашої компанії входить консалтинговий супровід, метою якого є організація та контроль процесу проектування задля отримання Замовником грамотного проекту, що враховує всю специфіку такого складного об'єкту нерухомості як готель. За погодженням із Замовником, в коло наших обов'язків входить формування проектної команди (генпроектувальник + субпідрядники), координація взаємодії та роботи між ними, складання та/або коригування технічних завдань для кожного розділу, контроль їх виконання, консультації щодо укладення договорів.


- Аудит існуючої концепції, бізнес-плану та архітектурно-планувальних рішень


Наші спеціалісти проводять професійний аудит концепції, бізнес-плану та архітектурно-планувальних рішень, розроблених іншою компанією. Ми висловлюємо експертну думку відносно доцільності запропонованої концепції; аналізуємо планувальні рішення на предмет їх відповідності готельним технологіям; при необхідності розробляємо рекомендації та пропозиції щодо внесення змін. Ми також аналізуємо економічну складову проекту (аналіз структури доходів та витрат) задля розуміння того, наскільки об'єктивні та реалістичні фінансові показники, закладені в бізнес-плані. За послугою аудиту можна звертатися на будь-якому етапі реалізації готельного проекту, та чим раніше, тим простіше і менш витратніше можна здійснити усі необхідні зміни.

 

Copyright © 2014