Про компанію

ArtBuild Hotel Group (ABHG) – це міжнародна група компаній, сфера діяльності якої спрямована виключно на готельний сегмент. Ми спеціалізуємось на реалізації готельних проектів "під ключ" у категоріях 2,3, 4 та 5 зірок (economy, midscale, upscale та luxury). Наша діяльність охоплює проекти різних форматів та масштабів – від готелів міського типу до комплексної розробки територій для сучасних рекреаційних, оздоровчо-курортних та спортивних комплексів.


Основна діяльність групи спрямована на ринки України, країн СНД, Європи та США. Спеціалісти ArtBuild Hotel Group добре знайомі зі специфікою реалізації проектів та веденням готельного бізнесу, локальними особливостями кожного регіону, що дозволяє надавати професійну регіональну підтримку нашим клієнтам та ефективно вирішувати виникаючі питання.  

До структури групи входять наступні компанії:

- ArtBuild Hotel Group – материнська компанія з офісами у Філадельфії (США) та Києві (Україна), основними напрямками діяльності якої є готельний консалтинг, fee-девелопмент, дизайн фасадів та інтер’єрів готелів (ArtBuild Design Team), оснащення готелів, аудит об’єктів та ін. У команді ArtBuild Hotel Group є сертифіковані спеціалісти з Revenue Management та «зеленого» будівництва.

- ArtBuild Hotel Management (головний офіс – США). Здійснює професійне комплексне управління готельними об’єктами.

ArtBuild Hotel Group є партнером однієї з найбільших світових готельних мереж – Best Western International. У 2011 році компанія стала офіційним представником цієї мережі в Україні. За згодою з європейським офісом BWI (Дублін, Ірландія) ArtBuild Hotel Group уповноважена супроводжувати всі проекти-претенденти на входження до мережі на території України.

Практичні знання про кожен з етапів реалізації готельних проектів, коло ексклюзивних партнерів у різних країнах світу, а також існуючий досвід та професійність співробітників дозволяє нашій компанії надавати повний спектр висококласних послуг у сфері готельного девелопменту.

 

Презентація компанії ArtBuild Hotel Group

                                                                             

 

 

 

Copyright © 2014