Про компанію

ArtBuild Hotel Group (ABHG) – це міжнародна група компаній, сфера діяльності якої спрямована виключно на готельний сегмент. Ми спеціалізуємося на реалізації готельних проектів «під ключ» у найбільш затребуваних та перспективних на сьогоднішній день категоріях 2, 3 та 4 зірки (economy, midscale та upscale), консультуємо з питань реалізації готелів категорії luxury. Наша діяльність охоплює проекти різних форматів – від готелів міського типу до сучасних рекреаційних та оздоровчо-курортних комплексів.

Основна діяльність групи спрямована на ринки Росії, України, інших країн СНД, а також США. Спеціалісти ArtBuild Hotel Group добре знайомі зі специфікою реалізації проектів та веденням готельного бізнесу, локальними особливостями кожного регіону, що дозволяє надавати професійну регіональну підтримку нашим клієнтам та ефективно вирішувати виникаючі питання.  

До структури групи входять наступні компанії:

- ArtBuild Hotel Group – материнська компанія з офісами у Філадельфії (США) та Києві (Україна), основними напрямками діяльності якої є готельний консалтинг, fee-девелопмент, дизайн фасадів та інтер’єрів готелів (ArtBuild Design Team), оснащення готелів, аудит об’єктів та ін. У команді ArtBuild Hotel Group є сертифіковані спеціалісти з Revenue Management та «зеленого» будівництва.

- ArtBuild Hotel Development (головний офіс – Москва, Росія). Спеціалізується на створенні готельних проектів «під ключ» на території Росії, а також на консалтинговому супроводі будь-якого з етапів проекту.

- ArtBuild Hotel Management (головний офіс – США). Здійснює професійне комплексне управління готельними об’єктами.

ArtBuild Hotel Group є офіційним партнером однієї з найбільших світових готельних мереж – Best Western International. У 2011 році компанія стала офіційним представником цієї мережі в Україні. За згодою з європейським офісом BWI (Дублін, Ірландія) ArtBuild Hotel Group уповноважена супроводжувати всі проекти-претенденти на входження до мережі на території України.

Практичні знання про кожен з етапів реалізації готельних проектів, коло ексклюзивних партнерів у різних країнах світу, а також існуючий досвід та професійність співробітників дозволяє нашій компанії надавати повний спектр висококласних послуг у сфері готельного девелопменту.

 

Презентація компанії ArtBuild Hotel Group

                                                                             

 

 

 

Copyright © 2014