Best Western

З 2014 року компанія ArtBuild Hotel Group співпрацює з відомими міжнародними готельними мережами зі всього світу. Наші фахівці супроводжують замовника в процесі пошуку, ведення переговорів та складання контракту на управління з міжнародним готельним оператором. Як показує практика, яким би гучним не було ім'я готельної мережі, реальна зацікавленість у проекті з боку міжнародного бренду та правильний підхід можуть забезпечити власникові готелю більш вигідні умови, ніж ті, що передбачені типовим контрактом.

З 2011 по 2015 рік компанія ArtBuild Hotel Group була ексклюзивним партнером та офіційним представником на території України однієї з найбільших світових готельних мереж – Best Western International.


1

 

З 2016 року компанія ArtBuild Hotel Management LLC., яка входить в групу компаній ArtBuild, стала оператором готелю Best Western Plus у Львові (Україна).

Best Western – це найбільша Готельна Сім’я у світі, яка об’єднує більше 4000 готелів у 100 країнах.

Основні принципи роботи Best Western:  
- Отримати ліцензію і стати членом Сім'ї може будь-який готель, і навіть мережа готелів, що відповідає стандартам і вимогам Best Western. При цьому кожен з них зберігає свою незалежність та індивідуальність.
- Кожен новий власник ліцензії від Best Western здійснює разову оплату, а також щорічні внески залежно від кількості номерів у готелі. Однак, порівняно зі стандартними платежами у найбільших світових готельних мережах, що працюють за франчайзингом або за ліцензією, внески до Best Western складають значно менші суми.
- Всі прибутки, отримані упродовж року від власників ліцензій, Best Western скеровує на розвиток мережі в цілому і кожного окремого учасника. Компанія здійснює активне просування бренду, проводить навчання й тренінги, розробляє й запроваджує велику кількість партнерських програм, підтримує різні програми лояльності тощо.
- Філософія бренду полягає в послідовній підтримці діяльності кожного учасника мережі. Не готелі працюють на Сім'ю Best Western, а вона працює на кожного свого члена.

Основні дані про Best Western:
- Компанія була заснована у 1946 році в США.
- Згідно даних на кінець 2013 року, до складу Сім'ї Best Western входить більше 4000 готелів (більше 320 000 номерів) в 100 країнах світу. Готелі Best Western можно знайти як в мегаполісах, так і в невеликих містах, а також в усіх популярних туристичних напрямках по всьому світу.
- Best Western об'єднує готелі під трьома брендами: Best Western, Best Western Plus та Best Western Premier (готелі категорії 3, 4 та 4+/5 зірок).

Copyright © 2014