Партнери

 

bw

ArtBuild Hotel Group є офіційним партнером компанії Best Western International. Це одна з найбільших світових готельних мереж, що об’єднує більше 4000 готелів у 100 країнах світу. До складу мережі входять готелі під трьома брендами: Best Western (готелі категорій 2-3 зірки), Best Western Plus (3+/4 зірки) та Best Western Premier (4+/5 зірок).

 

door

DOOR Ukraine є офіційним представництвом в Україні міжнародної тренінгової та консалтингової компанії DOOR International B.V. За роки роботи в Україні компанія реалізувала цілий ряд знакових проектів, у тому числі підбір топ-менеджменту, пошук, навчання та оцінювання персоналу, підготовку посадових інструкцій та ін. для готелів InterContinental, Radisson SAS та Impressa.

 D&S Німецька компанія Drees & Sommer вже більш 40 років є лідером з надання послуг у сфері управління будівельними проектами, консалтингу та інжинірингу на міжнародному ринку. Маючи у своєму розпорядженні 35 філіалів по всьому світу, з 2001 року компанія успішно реалізує проекти у Росії, Україні, Білорусі та Казахстані. У портфелі Drees & Sommer знаходиться більш 8500 реалізованих проектів. 
 mep Компанія MEP Engineering («Ем-І-Пі Інжинірінг», заснована у Москві у 2001 році і пропонує консалтингові та проектні послуги у сфері проектування інженерних систем. Наразі вона займає лідируючі позиції на ринках Росії та України, а також розширює свій бізнес, реалізуючи проекти комерційних, промислових, складських та житлових об’єктів Східної Європи, Західної та Центральної Азії.
logo_sol

Sol Inc. (США) – найбільша американська компанія, що спеціалізується на проектуванні й виробництві систем зовнішнього освітлення на основі сонячної енергії. ArtBuild Hotel Group є ексклюзивним представником продукції Sol Inc. в Україні та країнах СНД.

 

 cni Консорціум «Національні інновації» (CNI) є групою компаній, що працює на ринку України більше 10 років у сфері системної інтеграції, інформаційних технологій та систем безпеки. 

 

Copyright © 2014