ABHG провела угоду з придбання готелю у Франкфурті-на-Майні

01 лютого 2021

Експерти ArtBuild Hotel Group провели останню частину угоди з придбання для клієнта готелю в передмісті Франкфурта-на-Майні (Німеччина). Даний об'єкт був придбаний, як Destressed Assets, оскільки наразі в Європі можна купити готельну нерухомість суттєво дешевше, ніж рік тому (в 2019-му).


Клієнт ABHG компанія Olroa Invest LLC придбала в рамках позабіржової угоди нефункціонуючий готель Marbach Inn в старовинному передмісті Франкфурта – Хехсті (Höchst). Компанія планує переобладнати будівлю в готель економ-класу на 47 номерів з коворкінгом.


Hehst

 

 

ArtBuild Hotel Group продовжує співпрацю з Замовником, надаючи консультації з планування і зміни концепції готелю, а також розробляючи дизайн-проект готельних інтер'єрів. Новий готель залишиться незалежним і буде залучати ArtBuild Hotel Management в якості управляючої компанії.


Для ArtBuild Hotel Group це вже четверта угода, яку фахівці компанії супроводили від початку і до кінця в Європі. Ми плануємо, що у 2022-му році наша керуюча компанія буде оперувати вже декількома готелями в Європі.


Copyright © 2014