Олексій Євченко: «Знаходьте час передавати те краще, що у вас є, наступному поколінню»

24 жовтня 2018

Олексій Євченко, керуючий партнер компанії ArtBuild Hotel Group, поділився своїм професійним досвідом зі студентами Київського національного торгово-економічного університету (КНТЕУ). 23 жовтня він прочитав відкриту лекцію на тему «Як будувати правильний готель і вигравати зі старту».


Олексій поділився секретами готельного та ресторанного бізнесу і на прикладах реальних кейсів розповів про вирішення проблем та подолання перешкод у реалізації проектів зазначених форматів. Після теоретичної частини лекції відбувся авторський майстер-клас, в процесі якого студенти мали можливість придумати, розробити та захистити концепції власних готельно-ресторанних комплексів. В результаті був визначений найкращий проект та найактивніший студент, котрий тепер матиме можливість відвідати будівельний майданчик одного з проектів компанії ABHG і перейняти бізнес-досвід у реальній робочій атмосфері.


Лекція проводилася в рамках проекту #GlobalMentoryInstitute, що проходить у КНТЕУ за ініціативи міжнародного експерта та економіста Ігоря Гарбарука. З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті КНТЕУ.  

 

Новина 24.10.2018

 

Після лекції Олексій поділився власними враженнями на сторінці Facebook: «Було неймовірно та дуже важливо бачити палаючі очі студентів, які завітали на мою лекцію в КНТЕУ! В багатьох західних університетах існує підхід, при якому теоретичний матеріал студенти вивчають самостійно, а на лекціях з ними займаються лише реальними кейсами та практичними завданнями. В Україні, на жаль, дуже часто все відбувається навпаки: теорією напихають під зав’язку, а практику молодь отримує самостійно. Тому, випускаючись з ВУЗу та приходячи на нове місце роботи, студенту пропонують забути все, чому його вчили, та підлаштовуватися до реалій життя. Такий підхід до навчального процесу має змінюватися і такі зміни мають бути МЕТОЮ кожного справжнього викладача. В свою чергу, я закликаю практиків-професіоналів більш активно приєднуватися до таких ініціатив, як проект #GlobalMentoryInstitute, якщо ми хочемо, щоб наші діти жили у кращій країні! Знаходьте сили, знаходьте час у вашому щільному графіку, щоб передавати те краще, що у вас є, наступному поколінню!»  


Copyright © 2014