ArtBuild Hotel Group придбала будівельну компанію «Кронос-Груп»

25 січня 2012

kronos_groupУ кінці 2011 року компанія ArtBuild Hotel Group завершила угоду з придбання будівельної компанії «Кронос-Груп». Включення до складу ABHG професійної будівельної організації є важливим стратегічним кроком, що дозволяє компанії розширити спектр надання послуг у сфері готельного девелопменту.

          За словами Олексія Євченко, керуючого партнера ArtBuild Hotel Group, «основним вектором розвитку нашої компанії є реалізація якісних готельних проектів середнього класу «під ключ». Тепер, поряд з проджект-менеджментом, консалтингом і готельним управлінням, ABHG зможе виконувати генпідрядні роботи і на належному рівні контролювати весь будівельний процес. «Кронос-Груп» – молода, але вже досвідчена компанія з широкими можливостями і всіма необхідними ліцензіями на проектування та будівництво. Ми спрямовані на відпрацювання механізмів та таймінгу всіх видів робіт, що дозволить нашій компанії будувати якісні готельні проекти «під ключ» в рамках бюджету та в стислий термін».


ТОВ «Кронос-Груп»
діє на ринку України з 2006 року. Компанія здійснює всі види проектувальних, будівельно-монтажних, оздоблювальних та ремонтних робіт різного рівня складності, із застосуванням передових технологій, сучасних виробничих потужностей і матеріалів.

Copyright © 2014