Компанія ArtBuild Hotel Group виступила генеральним партнером UREC Hospitality Forum

22 вересня 2011

ABHG14 вересня в Києві відбувся щорічний Готельний форум, організований Ukrainian Real Estate Club. Компанія ArtBuild Hotel Group виступила генеральним партнером заходу і взяла активну участь у його підготовці.

           Спікерами на форумі виступили провідні учасники ринку готельної нерухомості України, керівники банків та інвестиційних компаній: Володимир Горащенко (Double W), Ірина Пшенна (Vertex Hotel Group), Деян Джорджевич (ESTA Holding), Себастьян Кремер (Reikartz Hotel Management), Олексій Євченко (ArtBuild Hotel Group), Деніел Білак (CMS Cameron McKenna), Андрій Бринзило (UniCredit Bank), Владислав Байрака (Банк Кіпру), Юрій Кривошия (Торонто-Київ), Антон Андріанов (ISTIL Real Estate), Олександр Абрамович (Hanroc Development), Дарон Роуз (ArtBuild Hotel Group) та Андрій Пивоварський (Dragon Capital).

           Вперше в Україні в межах готельного форуму було розглянуто не загальні теми, а конкретні практичні питання: чим живе сьогодні готельний ринок України, наскільки його розвиток адекватний сучасним реаліям; з чим доводиться кожного дня стикатися у своїй роботі девелоперам, консультантам, готельним операторам. Протягом заходу його учасники говорили про стратегії компаній і знакові проекти, про державні ініціативи останніх років у сегменті готельної нерухомості і про те, наскільки вони відповідають ринковим потребам. На конткретних прикладах обговорювалася українська практика залучення позикового фінансування для реалізації готельних проектів, а також юридичні тонкощі укладання угод між власниками готелів і готельними операторами.

           Завдяки живому обговоренню, безпосередньому спілкуванню зі спікерами, цікавим і часто провокаційними питаннями із залу форум викликав величезне зацікавлення з боку учасників і гостей.

           Компанія ArtBuild Hotel Group висловлює вдячність організаторам форуму – Ukrainian Real Estate Club за можливість підтримати розвиток професійного готельного ринку в Україні. Особливу подяку від імені керуючих партнерів Олексія Євченко і Дарона Роуза компанія ABHG висловлює усім спікерам, які взяли участь у такій корисній і захоплюючій дискусії.

Copyright © 2014