ArtBuild Hotel Group створила окрему компанію для професійного управління готелями

11 серпня 2011

ABHMArtBuild Hotel Group створила структурний підрозділ ArtBuild Hotel Management, LLC., який здійснюватиме професійне управління готелями класу "дві-чотири зірки" в Україні. Компанія ABHM була зареєстрована в штаті Делавер, США. Наглядова рада ABHM наразі веде пошук кандидатури на позицію головного керуючого (COO – Chief Operating Officer), чиє прізвище буде оголошено цього року. Претендентами на цю посаду є західні фахівці, які мають значний досвід управління готелями такого рівня, особливо на етапі превідкриття та запуска. Набір і навчання персоналу для готелів ABHM здійснюватиме у партнерстві з Best Western International, а також з однією з найбільших міжнародних HR- та тренінгових компаній – Door International Ukraine. Об'єднання міжнародного та українського досвіду надасть можливість вибудувати ефективну систему управління готелем, що задовольнятиме запити як іноземних, так і українських інвесторів.

        Входження незалежної управляючої компанії до структури групи є важливим стратегічним кроком ABHG, що надасть змогу логічно замкнути процес девелопменту готельних проектів "під ключ". На сьогодні компанія може брати на себе не лише комплексну реалізацію проекту (від розробки концепції до введення об'єкта в експлуатацію), а й здійснювати подальше управління готелем.

       Цей крок є логічним продовженням підписаного в червні 2011 року договору з міжнародною готельною мережею Best Western International, згідно з яким компанія ArtBuild Hotel Group стала офіційним представником BWI в Україні. Як відомо, BWI не здійснює управління готелями - власники об'єктів, що входять до мережі, провадять самостійну операційну і фінансову діяльність. Відтепер у потенційних власників готелів Best Western з'явиться можливість доручити управління готелем професійній компанії. У своїй роботі ArtBuild Hotel Management дотримуватиметься міжнародних принципів і високих стандартів, а також пропонуватиме гнучкі та лояльні умови співпраці щодо вартості послуг та термінів укладення договорів на управління.

Copyright © 2014