Оцінка готельної нерухомості

Оцінка готельного об’єкту – це специфічний процес, який вимагає глибокого розуміння готельного бізнесу, механізмів ціноутворення та структури грошових потоків. Як правило, при оцінюванні готельної нерухомості розглядається цілий ряд характеристик самого об’єкту нерухомості та пов’язаного з ним бізнесу, оскільки враховується багато факторів, серед яких: витрати на придбання та переоснащення (модернізацію) існуючого активу або на зведення нового, поточний та майбутній прибутки від експлуатації об’єкту, рівень цін на ринку готельної нерухомості в районі розташування готелю та багато інших.


Спеціалісти компанії ABHG проводять незалежну та об’єктивну оцінку готельної нерухомості для різноманітних цілей, зокрема, для придбання та продажу готелю, отримання позикового фінансування, злиття та поглинання компаній, прийняття управлінських рішень та інвестиційного планування. Ми пропонуємо індивідуальний підхід у кожному окремому випадку та надаємо детальну інформацію для розуміння ринкової вартості конкретного готельного об’єкту.


Наша компанія співпрацює з професіоналами, що мають ступінь RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors), а також досвід роботи та сертифікати провідних міжнародних оціночних організацій.

Copyright © 2014