Зелене будівництво

Наша компанія є щирою прихильницею «зеленого» (екологічного) будівництва. І це не просто данина моді. В умовах постійного подорожчання вартості природних ресурсів, експлуатаційних і комунальних витрат запровадження сучасних енергоефективних технологій у процес будівництва та експлуатації об'єктів готельної нерухомості – це економічно вигідно.

 

Ми розуміємо, що до реалізації справжніх «зелених» проектів у Росії та Україні ще далеко: до цього замовники поки не готові ні ментально, ні фінансово. Однак ми вже запроваджуємо окремі технології в наші об'єкти і будемо поступово розширювати їх спектр.

 

ArtBuild Hotel Group активно підтримує напрям екологічного будівництва. Зокрема, у 2011 році ми виступили співорганізатором Ради з «зеленого» будівництва в Україні (Ukrainian Green Building Council). Серед засновників UAGBC – провідні компанії й організації, що активно пропагують ідеї зеленого будівництва:  Delta Projektconsult Ukraine, Drees & Sommer, Ecobau, European-Ukrainian Energy Agency, Knauf Insulation Ukraine, Rödl & Partner.

 

WGBC_logo

У вересні 2011 року UAGBC офіційно увійшов до складу Всесвітньої ради екологічного будівництва (WorldGBC). Українській організації був наданий статус «Перспективний».

 

 

 

 

З 2014 року ArtBuild Hotel Group проводить професійні консультації з питань «зеленої» сертифікації будівель DGNB.

Copyright © 2014