ABHG запропонувала новий формат готелю категорії budget для українського ринку

01 лютого 2021

Команда фахівців ArtBuild Hotel Group розробила готельну технологію, супроводила проектування та підготувала дизайн-концепт для готелю категорії budget на 45 номерів, що розташований на одній з ключових автомагістралей Києва. Проект розрахований на короткострокове проживання – 1-2 дні. Його основною цільовою аудиторією будуть відрядники, транзитники та молоді люди.

 

KLO 3


Згідно з концепцією, запропонованою ABHG, в готелі запроектовані сучасні технологічні рішення, завдяки яким гість може зовсім не перетинатися з персоналом, включаючи адміністратора. Гаджети постояльців зможуть синхронізуватися з елементами мультимедіа готелю і, відповідно, пропонувати необхідні послуги.


KLO 4


Головною відмінною рисою готелю стане його технологічність та ергономічність. У маленькому просторі кожного номеру буде пропонуватися високий сервіс для гарного відпочинку за доступною ціною. В цілому за форматом і фізичними (архітектурними) властивостями цей готель категорії budget стане унікальним для українського готельного ринку.


Copyright © 2014