Проект бутік-готелю у м. Почаїв

25 січня 2013

Pochaev_hotel_2Pochaev_hotel 

                                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Компанія ArtBuild Hotel Group завершила розробку готельної технології, планів поверхів, візуалізації (дизайну фасадів) та фінансово-економічної моделі готельного проекту у м. Почаїв, розташованого навпроти Свято-Успенської Почаївської Лаври, на місці раніше функціонуючого готелю «Почаїв».

 

Місце розташування готелю біля однієї з найбільших святинь світу, другої за значенням на території України після Києво-Печерської Лаври, дозволяє розраховувати на стабільну заповнюваність майбутнього готелю за рахунок туристів та паломників.

 

Перед ArtBuild Hotel Group стояло завдання розробити найбільш ефективну і привабливу концепцію та готельну технологію для вже існуючого, майже збудованого, об’єкту. У результаті проведених робіт була запропонована унікальна для Почаєва концепція невеликого та затишного бутік-готелю, виконаного у стилі «кантрі». Номерний фонд проекту налічує 28 номерів, а до його інфраструктури входять концептуальний ресторан та автостоянка. Введення готелю в експлуатацію планується наприкінці 2013 року.

Copyright © 2014