Проект готелю класу midscale по вулиці Горького

24 жовтня 2012

gorkogoКомпанія ArtBuild Hotel Group закінчила підготовку розширеного аналізу доцільності розвитку готельного проекту (EHFS, Extended Hotel Feasibility Study) по вулиці Горького в Києві. Замовником виступила українська інвестиційна компанія.

 

Концепція проекту передбачає створення готелю класу midscale (upper midscale) на 89 номерів, який окрім стандартного комплексу послуг буде пропонувати послугу тривалого проживання (Extended Stay). Введення цієї опції передбачає наявність додаткових функцій як у відведених для цього номерах (апартаментах), так і в приміщеннях загального користування. Зокрема, інфраструктура об'єкту включає ресторан, конференц-зал, бізнес-центр, спортзал, гостьову пральню та продуктову крамницю. Окрім цього, в готелі передбачено декілька зон загального користування, які створюють характерну для апартаментів атмосферу домашнього затишку та комфорту - це лаунж-зона на 4-му поверсі та упорядкований внутрішній дворик із зонами відпочинку.

 

Фасадні рішення проекту також розробили спеціалісти компанії ArtBuild Hotel Group. Наразі ABHG здійснює розробку дизайну інтер'єрів, що не лише відповідають професійним вимогам до готельних об'єктів, але й втілюють закладену в концепції ідею особливого рівня затишку та комфорту, завдяки якому кожен відвідувач буде відчувати себе як дома.  

 

Концепція проекту була розроблена у відповідності з основними вимогами до готелів категорії midscale однієї з найбільших світових готельних мереж Best Western International (BWI). Станом на жовтень 2012 року, між компанією-замовником проекту та BWI підписаний LOI (Letter of Intent) відносно включення об'єкту до складу готельної групи під брендом Best Western Plus. Таким чином, це буде перший у Києві готель категорії midscale у форматі Hotel & Residences під міжнародним брендом Best Western Plus, що пропонує повний комплекс послуг для української та іноземної бізнес-аудиторії.

 

 

Copyright © 2014