Проект готелю класу economy по вул. В. Васильківській

25 липня 2012

krasnoarmeyskaya_project

Компанія ArtBuild Hotel Group завершила розробку концепції, а також аналіз доцільності розвитку готельного проекту по вул. В. Васильківській. Замовником проекту виступає українська інвестиційна компанія.

          Концепція проекту передбачає створення доступного сучасного готелю категорії economy на 121 номер, розрахованого на молодих (20-45 років) та мобільних бізнес- і leisure-туристів, а також на людей у відрядженні (менеджерів середньої та нижньої ланки). Розмір стандартного номеру в готелі становить 16,8 м². Родзинкою проекту стане останній, 14-й поверх, де буде розташовано приміщення для сніданків, бар та лаунж-зона з невеликою оглядовою терасою. Це рішення допоможе компенсувати утилітарність і стандартність базових рішень готелю формату economy і створити сильну зону приваблювання. Можливість поснідати, а також цікаво і комфортно провести час на верхньому поверсі готелю з видом на центр міста дозволить даному готелю мати свою лояльну і постійну аудиторію, особливо в перспективі 5-10 років, коли конкуренція в сегменті 2-3 зірки істотно зросте.

            У концепції і проектних рішеннях фахівці ABHG врахували всі базові вимоги до готелів категорії economy з боку міжнародних готельних мереж, що дають проекту можливість розвиватися в майбутньому під одним з відомих світових готельних брендів.

Copyright © 2014