Проект 3-зіркового готелю ComfortLine Kyiv Hotel

15 березня 2012

 

comfortLine_kyiv_hotel

Компанія ArtBuild Hotel Group завершила розробку концепції готельного комплексу класу economy з робочою назвою ComfortLine Kyiv Hotel. Проект буде розташований по вул. Маршала Конєва, 6 у Голосіївському районі Києва. Замовником і головним інвестором проекту є ТОВ «ТМО «Ліко-Холдинг» – одна з найбільших будівельних компаній України. 

           У проекті представлено комплексний набір послуг, який відповідає потребам широкої цільової аудиторії. Готель буде включати 150 номерів, універсальний зал-трансформер на 220 персон з можливістю проведення конференцій та банкетів, а також ресторан на 140 місць з літньою терасою. Унікальним елементом інфраструктури буде зона відпочинку під відкритим небом, що включає в себе басейни для дорослих та дітей, а також гриль-бар. 

           Позиціонуватися майбутній готель буде як недорогий, але якісний готельний комплекс для бізнесу, відпочинку та спорту. Поруч з готелем будується великий водноспортивний комплекс SportLife Ліко-Град, в якому у тому числі будуть проходити великі міжнародні змагання зі стрибків у воду. При бажанні, гості готелю зможуть потрапити на територію спорткомплексу прямо з готелю.

Copyright © 2014