ArtBuild Hotel Group запрошує до власного готелю в Римі

14 січня 2020

Головне досягнення компанії ArtBuild Hotel Group у 2019 році – це відкриття у грудні власного готелю Santa Sofia у Римі. Наразі готель знаходиться на стадії Soft-Opening та вже приймає своїх перших гостей.


Casa Santa Sofia – це тризірковий готель, що знаходиться в самому центрі міста на одному з найжвавіших туристичних перехресть у 650 метрах від Колізею та Римського форуму за адресою Piazza della Madonna dei Monti, 3. Ми пропонуємо нашим гостям 64 комфортних номери різних категорій, один із найсмачніших сніданків серед готелів-конкурентів та навіть деяких готельних об’єктів преміум-сегментів, косметику luxury бренду Ritual, професійні матраци для 5-зіркових готелів з memory foam та ін.


У найближчих планах управляючої компанії готелю – ArtBuild Hotel Management – реконструкція відкритої тераси на даху будівлі на більш ніж 400 кв. м. та створення на ній винного бару з унікальними коктейлями та живою музикою.


Casa Santa Sofia

 

Додаткову інформацію та фотогалерею можна подивитися на сайті готелю. Тут також можна забронювати номери за найвигіднішою ціною, оскільки у найближчі кілька місяців ще будуть діяти акційні пропозиції.

Copyright © 2014