Олексій Євченко про реконструкцію старих будівель під сучасні готелі

12 вересня 2019

Олексій Євченко, керуючий партнер ArtBuild Hotel Group, виступив у ролі спікера в готельному блоці HoReCa Show 2019, яке відбулося 5-7 вересня у м. Львові.


Олексій поділився практичним бізнес-кейсом на тему: «Реконструкція старих будівель під сучасні готелі (на прикладі Best Western Plus Market Square)». Оскільки він є співвласником готельного проекту Best Western Plus у Львові, йому відомі найдрібніші деталі в організації процесу та найбільш неочікувані перешкоди у ході реконструкції історичної будівлі, що є пам’ятником архітектури.


Олексій привернув увагу присутніх до всіх етапів реалізації проекту з реконструкції: від прийняття рішення, маркетингового дослідження ринку, створення концепції та фінансово-економічної моделі до проектування, розробки дизайну, будівництва та оснащення. В ході виступу він також розказав про те, як варто організувати роботу з підрядниками, перетворити внутрішні особливості старої будівлі на нові «фішки» готелю та чи варто залучати міжнародний бренд. Бізнес-кейс, запропонований Олексієм, оснований на практичних порадах з реалізації проекту Best Western Plus у Львові.

 

horeca


HoReCa Show 2019 – одна з найбільших подій у сфері готельно-ресторанного бізнесу в Україні. Більше інформації про захід дивіться тут.

Copyright © 2014