Реалізація ідей ArtBuild в новому бутік-готелі «Почаїв»

24 травня 2016

У травні 2016 року відбулося відкриття бутік-готелю «Почаїв», що знаходиться напроти Свято-Успенської Почаївської лаври у м. Почаїв Тернопільської області.

Фахівці компанії ArtBuild Hotel Group взяли безпосередню участь у реалізації проекту, зокрема, розробили концепцію, готельну технологію та планування поверхів об’єкту, підготували його фінансово-економічну модель, а також повний та детальний дизайн-проект. Окрім того, дизайнер компанії ArtBuild
Hotel Group запропонував та візуалізував фасади готелю в альпійському стилі.

 

fasad 1 pochaev

 

До початку будівництва об’єкт мав вигляд застарілої 2-поверхової будівлі колишнього готелю, у результаті проведеної роботи – це реконструйований та надбудований 4-поверховий готель (верхній поверх – мансарда) класу midscale на 28 номерів.

 

nomera pochaev

 

Основну інфраструктуру готелю складають ресторан та паркінг. Як додаткові елементи інфраструктури у підвалі готелю відкрилися спортзал, сауна та дитяча кімната.

 

restoran pochaev

 

Унікальне розташування об’єкту біля однієї з найбільших святинь православного світу приваблює сюди leisure-туристів та паломників. Запрошуємо і вас до нового готелю, в якому були реалізовані ідеї фахівців ArtBuild Hotel Group.


lobby pochaev

 

nomera pochaev 2

 

 

 

Copyright © 2014