Девелопмент готелів "під ключ"

Процес девелопменту готельного проекту вимагає професійного підходу як жоден інший. З усіх видів нерухомості – комерційної й житлової – готельна є найбільш специфічною і складною. Тому дуже незначна кількість компаній береться за реалізацію готельних проектів, і лише одиниці доводять справу до кінця.

 

Основні складності, що виникають у процесі реалізації проекту, пов'язані зі специфікою готельного бізнесу як такого. По-перше, готельний проект зазвичай є багатофункціональним: крім безпосередніх послуг із розташування, готель пропонує ряд додаткових сервісів, кількість і якість яких залежить від його номерного фонду, класу й формату. Серед основних сервісів – Food & Beverages (страви й напої: ресторан, кафе, бар), фітнес-зона, конференц-зал та інші. Проектування, обладнання, експлуатація кожного з них має власну специфіку й вимагає застосування особливих технологій. Крім того, всі названі функції необхідно пов'язати у правильній пропорції з номерним фондом і забезпечити роботу об'єкту як цілісного налагодженого механізму.    

 

По-друге, готелі становлять єдиний сегмент нерухомості, де будівництво і введення об'єкту в експлуатацію – це тільки 50% справи. Решту складає ефективне щоденне управління і організація роботи всіх служб готелю. Саме на цьому етапі стає зрозуміло, наскільки грамотно й професійно побудовано об'єкт, чи добре продумано логістику гостей і персоналу, чи є достатнім обсяг додаткових послуг і сервісів, чи вистачає запроектованих потужностей з електрики, кондиціювання й вентиляції тощо. І якщо на етапах консалтингу, проектування, будівництва зроблено помилки й не враховано специфіку подальшої роботи об'єкту, то замість прибутку готель щодня буде генерувати проблеми, що вимагають суттєвих часових і матеріальних витрат. Як результат, проект не забезпечить бажаного рівня повернення інвестицій.

 

Тому справжнє завдання для професійного девелопера – побудувати об'єкт так, щоб він успішно працював як готель і щоб у власника не боліла голова. Наша компанія добре обізнана зі специфікою готельних проектів, тому, здійснюючи реалізацію об'єкту "під ключ", ми виробляємо певну стратегію, створюємо не просто готельний об'єкт, а ефективний життєздатний бізнес.

 

Як ми працюємо:

 

В процесі реалізації готельних проектів ArtBuild Hotel Group виконує функції керівної компанії, виступає основним проджект-менеджером і консультантом. Наша компанія несе відповідальність за врахування специфіки і важливих нюансів роботи готелю на всіх рівнях проекту.

 

Кожен профільний етап робіт (проектування, дизайн, будівництво/оздоблювання, обладнання готелю, підбір і підготовка персоналу) здійснюється у співпраці з провідними регіональними й іноземними компаніями, що мають успішні портфоліо в даній галузі.

 

До структури ArtBuild Hotel Group входить також компанія ArtBuild Hotel Development, що спеціалізується на девелопменті готельних проектів «під ключ» на території Росії з головним офісом у Москві. 


logo2

 

Компанія ArtBuild Hotel Group виконує всю послідовність робіт:

 

- Проектування, будівництво, обладнання, введення об'єкту в експлуатацію, підбір і підготовка
  персоналу, підключення готелю до основних ресурсів бронювання тощо.
- Оформлення й узгодження всієї документації.
- Контроль і супровід процесу сертифікації готелю.

Copyright © 2014