ABHG разработала концепцию нового для Украины формата – City Entertainment Resort

25 ноября 2021

Компанія ABHG розробила Концепцію і готельну технологію, а також підготувала ескізний проект (передпроект з поверховими планами) та фінансово-економічний аналіз масштабного багатофункціонального комплексу у новому для України форматі – City Entertainment Resort.

 

Масштаб ділянки проекту (площа забудови 2,51 га), що знаходиться у Києві в парку «Муромець», дозволив розробити багатофункціональний проект з розширеною і всесезонною інфраструктурою з іміджем «міста розваг та відпочинку». Оскільки подібних об'єктів нерухомості в Україні немає, інформація щодо концепції базується на міжнародному досвіді розвитку подібних (багатофункціональних) готельно-розважальних проектів, зокрема у таких містах, як Сінгапур, Сеул, Лас-Вегас, Атлантік-Сіті, Москва, Санкт-Петербург, Шанхай, Абу-Дабі, Дубаї, Монако, районі Макао та ін.

 

Згідно архітектурно-планувальних рішень, концепція передбачає зведення з нуля двох будівель, створення великої паркової зони та реалізацію причалів і парку на воді. Загальна будівельна площа (GBA) проекту становитиме біля 78 000 кв. м. Основними «якорями» проекту будуть готель, SPA-центр з унікальним для Києва та України панорамним басейном на верхньому поверсі основної будівлі, сучасна та високотехнологічна арена (концертний зал), казино та єдиний в Україні театр розваг і кабаре, яхт-клуб преміум-класу, нічний клуб з водоспадом, міський пляжно-прогулянковий пірс (взимку – ковзанка під відкритим небом), велика сучасна паркова зона, 180-градусний маяк, ін.

 

 

Спеціалісти компанії ABHG у співробітництві з архітектурною студією AVG розробили також дизайн-концепт фасадів та підготували візуалізації проекту. Для досягнення мети – реалізації сучасного, технологічного та знакового для України проекту – ми обрали нестандартну, унікальну для нашої країни архітектуру з футуристичними формами.

 

 

Перед фахівцями ArtBuild Hotel Group стояло складне завдання, оскільки детальне планування та розробка концепту такої масштабної території вимагає глибоких знань та великого досвіду у сфері реалізації багатофункціональних готельно-розважальних проектів з розширеною інфраструктурою. Важливими етапами нашої роботи стали маркетингові дослідження ринків кожної складової проекту, вивчення міжнародного досвіду реалізації подібних об’єктів, а також пошук балансу необхідних для проекту функціональних елементів та їх розмірів (кількості номерів чи посадкових місць, об’єму площ, ін.) і технологічно ефективного поєднання всіх об’єктів інфраструктури.

 

 

Наразі короткий огляд проекту можна подивитись на нашому сайті.  

Copyright © 2014